Červen 2008

Cosplays

30. června 2008 v 14:01 | PacaA.as
Mno ujde xD

Mew mew.pics

30. června 2008 v 13:31 | PacaA.as
Obrázok “http://i180.photobucket.com/albums/x90/SweetMelonMagic/Group14.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Zoey.pics hezuu

30. června 2008 v 13:31 | PacaA.as
Obrázok “http://i188.photobucket.com/albums/z257/blueeyedangel137/Tokyo%20Mew%20Mew/Ichigo/catgirl22215hu.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Bridget.walpy

30. června 2008 v 13:29 | PacaA.as
Obrázok “http://media-wallpapers.theotaku.com/caption-35747-20050728172008.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Renee.Waply

30. června 2008 v 13:28 | PacaA.as
Obrázok “http://i230.photobucket.com/albums/ee254/chicaboo_01/all%20mews%20but%20dif%20pics/mew%20renee/1153760629.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Kikki.pic celkom pekne

30. června 2008 v 13:28 | PacaA.as
Obrázok “http://www.puddingsworld.jvmb.net/puddingbanner.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Obrázok “http://www.coverbrowser.com/image/tokyo-mew-mew/4-1.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.
Obrázok “http://i280.photobucket.com/albums/kk179/Waterfreak43/Tokyo%20mew%20mew/Pudding/HyperPurin.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Corina.Walpy

30. června 2008 v 13:27 | PacaA.as
Obrázok “http://media-wallpapers.theotaku.com/caption-35747-20050811224639.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Zoey.Walpy

30. června 2008 v 13:26 | PacaA.as
Obrázok “http://www.coverbrowser.com/image/tokyo-mew-mew/6-1.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Sardon

30. června 2008 v 12:18 | PacaA.as
Jméno:(anglicky)Cyniklon Sardon(japonskly)Cyniklon Pai
Jeho jméno se čte:
(anglicky)Sardon(japonsky)Paj
Věk:
19(datum narození nevím)
Zbraně:
takový jakoby štít ve tvaru srdce
Útoky:
vzdušný vichr,vzdušné torpédo,foukanec ledového vichru
Poprvé se objevil:
Epizoda 13
Sardon je ze všech Cyniklonů nejrozumější a nejvíc seriózní.Je to taky týmový hráč je taky děsně chytrej a dělá si o lidech záznamy,zavedl taky mezi Drena a Tarba a něj systém kámen nůžky papír.Má tmavě fialové vlasy a jeden copánem spletený směrem do obličeje.Hodí se k němu celkově Renee,ale ta,komu se líbí je Bridget a na konci 51.dílu je tak trochu vidět,jak se na ní předtim než zemře usměje.Jinak měli s ostatními Cyniklony zničit Zoey a Mew Mew tým.Ale selhali a tak to už Deep nevydejchal(tu jejich neschopnost) a chtěl úplně všechny zničit.No a Sardon to nechápal,když mu Tarb řekl že už nechce bojovat,tak ho zabil,kvůli tomu že všechny Cyniklony zradil.Pak ale pochopil ,že měl Tarb pravdu a tak,když na ně Deep zaútočil plnou silou zvětšil a naklonoval svou zbraň(zdvojnásobil)a tak mew mew tým zaštítil a sám na tu ohromnou sílu zaútočil a schytal to.Na to že spáchal tak trochu sebevraždu+oběť.Naštěstí se díky Zoey vrátí zpátky na svět.
Poznámka:jako první znovu otevře oči =D
sardon.jpg

Tarb

30. června 2008 v 12:17 | PacaA.as
Jméno:(anglicky)Cyniklon Tarb(japonsky)Cyniklon Taruto
Jeho jméno se čte:
(anglicky)Tarb(japonsky)Taruto
Věk:
12(datum narození nevím)
Zbraně:
takový míčky(prvázek s míčky,jeden na každé straně)
Útoky:
přeměňuje různé věci na drvačíky
Poprvé se objevil:
Epizoda 13
Tarb je ze všech nejmladší.Je to parťák Drena a je s nim sranda,umí se ale taky pěkně naježit,třeba kvůli tomu že se Sardon s Drenem flákaj a on musí makat,tak si zahráli kámen nůžky papír,ale Tarb stejně prohrál.Taky ho štve,že mu Kikki říká Taru-Taru,to ho pořádně vždycky vytočí.Tarb má hnědé vlasy a zlaté očka.Měli docela zápornej vztah s Kikki prali se,ale to změnilo,protože uvízli v pod zemí a tam se spřátelili a teprv tam si tarb uvědomil,že su mu Kikki líbí,nepřiznal to,ale zachránil oba.Jinak v 51. díl: se Tarb rozhodl ochránit holky,Tarb Sardonovi řekne,že už nechce dál bojovat a chce ochránit Zoey,Sardon mu na to odpoví,že je praštěnej a zrádce a pak spolu bojujou a Sardon ho zabije.Ale pak Sardon sám uzná že měl Tarb pravdu.
sem-titulo.bmp

Deep Blue

30. června 2008 v 12:16 | PacaA.as
Jméno:Cyniklon Deep Blue(Velký Modrý)
Věk:
kolem 30
Zbraně:
po vtělení do Marka meč
Útoky:
meč
Poprvé se objevil:
stín(ep.2) postava(ep.9)
Deep je pěkně hnusnej,díky němu zemřeli Sardon Dren i Tarb.Jednoduše řečeno je to velitel Cyniklonů.Když přesídlili z jiné planety,použil na to přemístění energii,a tak je teď z něj vidět jen stín.ALE vlastně cestuje jakoby v jiné dimenzy nebo taky v DNA Marka,je to vidět v 50.dílu,Deep Blue je vlastně Mark i Modrý rytíř zároveň.Je to něco jako by byl do něj vtělenej a jen čekal na šanci,až může použít jeho tělo a úplně se přeměnit.V 50.díle si myslel,že zničí celej svět,ale to se mu moc nepodařilo.Pak se ukázalo,že poslední blue aqua je v lodi Cyniklonů.Vůbec na Zoey nereagoval a chtěl zničit celou planetu.Jediný,kdo při něm stál byl Sardon(Dren to jenom hrál a Tarb chtěl holky zachránit zvlášť Kikki a už nechtěl bojovat),ale ten taky pak odstoupil z jeho týmu.Pak si vychutnal Drena,ale nečekal co udělá(vyslal ho,aby zabil Zoey,ten se ale otočil a chtěl zabít Deepa,stačilo jenom trochu pohnout rukou a bylo po Drenovi).No a pak Deepa Zoey zabila a vrátila Marka do jeho původní podoby.Naštěstí je opravdu jediný kdo z Cyniklonů navždy zemře.

Dren

30. června 2008 v 12:14 | PacaA.as
Jméno(anglicky)Cyniklon Dren(japonsky)Cyniklon Kisshu
Věk:
16(datum narození nevím)
Zbraně:
dvě dýky
Útoky:
dýky,Blue Aqua(infuzér)
Poprvé se objevil:
Epizoda 3
Dren je jeden z Cyniklonů.Je znich nejpohlednější a docela má i smysl pro humor.Je u Deepa Blue nejdýl ze všech takže má už všechno zmáklý,stejně ale Zoey a ostatní neporazí.Má zelené vlasy,zlatý oči a nosí na sobě takový divný triko s kalhotama.Stejně jako ostatní Cynikloni umí lítat a má dva ocasy(které spíš vypadají jako 2 stužky).Má svojí vlastní hlavu,proto ostatní nezapojuje moc do svých plánů.Je zabouchlej do Zoey a dává jí to dost najevo.Podle mých slov ,,dost hustě ji balí''.Ve 3 díle se představil a hned jí dal pusu.Když jí jednou dostal,řek že je škoda takovýho hezkýho obličeje a nebo v díle se šperky chtěl ukrást Blue aqua krystal a chtěl se teleportovat,ale Zoey ho chytla a spadli na zem a Zoey na něm a tak jí řek že si o pusu na rozloučenou klíďo mohla říct.Miluje ho ale Corina,ale tý si Dren nevšímá..Každopádně po tom co se v 51. díle Deep chce všechno zničit a jde na Zoey,objeví se Dren(Dren se ho zeptá,jestli může zničit Zoey) aby Zoey zabil,hned však skočí a chce Deepa probodnout,Deep je rychlejší a probodne Drena(můžeš to vidět v rubrice videa).Pak ho chytne Zoey řeknou si pár slov a když jí chce dát poslední pusu,tak dřív než se dostane k jejím rtům těsně u nich padne a umře v Zoey náručí.:o(((((((Ale to jen nachvíli,po tom co Zoey Deepa zabije zas ožije(všichni Cynikloni a ti co byli mrtví při bitvě s Deepem Bluem ožijou).Teleportuje holky do bezpečí a pak se Sardonem řídí loď,kterou odlétají hledat svou planetu.Alespoň se tak díky Deepovi se Zoey s Drenem spřátelili a už spolu nebojovali a Dren ji neznásilňoval(svou láskou k ní) =D.(Omlouvám se za špatné vyjadřování =D a za to že jsem se zapojila trochu do seriálu a vykolejila jsem od Drena.;o))

Wesley J. Coolridge

30. června 2008 v 12:12 | PacaA.as
Jméno:(anglicky)Wesley J. Coolridge(japonsky)Akasaka Keiichiro
Věk:
21(datum narození nevím)
Poprvé se objevil:
Episoda 1
Wesley je velmi okouzlující mladík. Má dlouhé vlasy a nosí je v culíku. Je vedoucím v Cafe Mew Mew a pracuje jako číšník a kuchař. Umí výborné dezerty. Kdysi chodil s dívkou jménem Chris, ale rozešli se.

Elliot Grant

30. června 2008 v 12:11 | PacaA.as
Jméno:(anglicky)Elliot Grant(japonsky)Ryou Shirogane
Věk:
16(datum narození nevím)
Poprvé se objevil:
Episoda 1
Spolu s Wesleym jsou vedoucí v tajné základně Mew Café.Elliot je moc velký krasavec.Je to sirotek, protože mu rodiče zemřeli při požáru, který způsobil Dravčík. Jednou na sobě zkoušel experiment a od té doby, kdy se mu díky tomu experimentu do těla dostala nějaká látka se umí přeměnit v šedého kocourka jménem Alto s modrýma očkama. A pozor!Elliot není Blue Knight (Modrý rytíř) i když to tak vypadá.

Mark

30. června 2008 v 12:09 | PacaA.as
Jméno:(anglicky)Mark( příjmení nevím)(japonsky)
Věk: 16
Poprvé se objevil:
Epizoda 1
Mark je kluk Zoey. Je strašně milý a chápavý. Všechny holky ho doslovně zbožňují, on však Zoey nikdy nezradí.Ke konci ho Cynikloni zajmou a Deep Blue se do něj převtělí. Vypadá fakt hrozně, ale potom se díky Zoey a spol.vrátí do původního stavu. A ještě něco,Mark je Blue Knhigt (Modrý rytíř). Ano, ten s těmi dlouhými blond vlasy a modrýma očima a taky ten, co radí Zoey,jak má porazit nepřítele...

Minimew Koťátko

30. června 2008 v 11:37 | PacaA.as
Jméno:(anglicky)Minimew(Koťátko)(japonsky)Masha
Poprvé se objevil:
Epizoda 1
Koťátko je parťák Zoey.Je to robot R2000.Je děsně roztomilej a celej růžovej.Jinak má dobrej šestej smysl,dokáže vycítit dravčíky a Cyniklony.Jinak nemá ruce ani nohy,ale umí létat.Jednou ho chtěla použít Zoey,aby za ní napsal úkoly,ale on jen nakreslil takový nepovedený mew mew tým =D

Tokyo mew mew

30. června 2008 v 11:14 | PacaA.as

Bridget.po premene

30. června 2008 v 10:58 | PacaA.as

Kikki po premene

30. června 2008 v 10:57 | PacaA.as

Kikki.normal

30. června 2008 v 10:56 | PacaA.as
Obrázok “http://53.img.v4.skyrock.com/537/e-ichigo/pics/684571515.jpg” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.